Nový rok - nové začiatky! Začni pracovať ako operátor výroby v Námestove a zarob si 1200€/brutto!

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A čo bude tvojou úlohou? Nič zložité:
  • výroba a montáž prístrojových dosiek (budíky, tachometre, digitálne prístrojové dosky),
  • práca na montážnej linke podľa pracovných inštrukcií,
  • balenie a kontrola vyrobených kusov,
  • manipulácia so separovaným odpadom,
  • ďalšie pridelené úlohy.

Aké benefity prinášame?
  • hrubá mzda 5,08€/hod.,
  • poobedný príplatok 0,13€/hod.,
  • nočný príplatok 1,50€/hod.,
  • možnosť prechodu do interného stavu klienta,
  • stravovanie v závodnej jedálni, stravná jednotka v hodnote 3,83 €,
  • a to najlepšie na koniec! Čaká ťa príjemný kolektív, ktorý ti vždy rád pomôže.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Prečo práve Trenkwalder? Už od roku 2005 sme lídrom na Slovensku,
Túto pracovnú ponuku obsadzujeme pre nášho klienta v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky? Všetko ťa naučíme:
  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav,
  • ochota pracovať na zmeny (ranná, poobedná, nočná),
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať.

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov