Pridať inzerát

Mechanik

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť o chod plniacej linky a pridelenú techniku
  • Údržba, servis a drobné opravy v prípade potreby
  • Nastavovanie alebo prestavovanie požadovaných výrobných programov

  • Základná mzda od 900 € brutto / mesačne + variabilná zložka platu (na základe výkonu a kvality odvedenej práce)
  • Príplatok za dochádzku
  • Možnosť nakúpiť si produkty spoločnosti za zvýhodnenú cenu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobiaca v obchodno-výrobnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Vzdelanie strojárskeho alebo elektrotechnického zamerania
  • Základná PC gramotnosť
  • Znalosti v oblasti elektrotechniky a mechaniky
  • § 21 - 23 vyhlášky 508/2009 Z. z. výhodou
  • Zodpovednosť
  • Dôslednosť
  • Samostatnosť

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov