Pridať inzerát

Materiálový manipulant

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 - 970 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie obehu materiálu
  • fyzická kontrola preberaného materiálu zo skladu
  • distribúcia materiálu potrebného pre výrobu
  • obsluha vysokozdvižného vozíka, halového žeriavu, elektrického vozíka
  • zozbieranie prázdnych prepravných vozíkov, paliet,.....z výroby späť do skladu

  • základná, mesačná, hrubá mzda je v rozpätí od 810 € do 870 € ( výška závislá od predchádzajúcich skúseností ) plus 100 € dochádzkový bonus
  • 13. a 14. plat vo výške 30% základnej mzdy
  • ročná odmena ( výška sa odvíja od hospodárskych výsledkov spoločnosti )
  • odmena za lojalitu ( po odpracovaní 2 rokov sa Vám vyplatí mesačný bonus )
  • doprava do práce a z práce je zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok )
  • školenia ( jazykové, interné, externé,... )
  • MultiSport karta - jej využitie je možné po skúšobnej dobe
  • stravná jednotka je vo výške 3,83 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • výhodou je vlastnenie preukazu na VZV, žeriav, viazanie premien - v prípade, že daný kurz nemáte absolvovaný, nevadí, bude Vám zabezpečený
  • práca v 2 zmenke ( ranná zmena od 6:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00 )

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov