Pridať inzerát

Práca v drevovýrobe na štyri zmeny

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca vo výrobnom podniku zaoberajúcim sa výrobou debniacich dosiek
  • práca na hlavný pracovný pomer
  • pracovné pozície pre mužov aj ženy
  • nepretržitá prevádzka (2 dni ranná, 2 dni poobedná, 2 dni nočná, 2 dni voľno)
  • 8 - hodinové zmeny

  • 4 zmenná prevádzka - cca 850 EUR/ v čistom
  • dochádzkový bonus 100,- (nad 40 km od BB)
  • mimoriadne polročné odmeny (13. + 14 -ty plat)
  • príspevok na DDS (3.pilier dôchodkového zabezpečenia)
  • bezplatný firemný autobus v rámci BB
  • ochranné - pracovné pomôcky
  • každomesačná variabilná výkonnostná zložka mzdy
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • stravné lístky
  • stravovanie v závodnej jedálni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť medzinárodne uznávaného koncernu, ktorý už viac ako 40 rokov dodáva stavebným podnikom na celom svete debniace systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na nepretržitej prevádzke
  • zodpovedný prístup k práci
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s výučným listom

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov