Pridať inzerát

Obchodno-výrobný manažér

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Ľubovňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov
  • Obhajoba a plánovanie ročných finančných plánov
  • Operatívne riadenie spoločnosti (denná prevádzka spoločnosti, vrátane riadenia zamestnancov)
  • Jednanie s kľúčovými dodávateľmi a odberateľmi (vyhľadávanie a získavanie obchodných partnerov, vedenie obchodných jednaní u VIP dodávateľov a odberateľov)
  • Priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
  • Definovanie a riadenie politiky ľudských zdrojov, výber kľúčových manažérov, interná komunikácia a vytváranie dobrej firemnej kultúry
  • Príprava mesačných správ, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti

  • Základná mzda od 1300 € btto/mesačne + variabilná zložka (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Zľavy na kultúrne a športové podujatia
  • Možnosť poskytnutia ubytovania
  • Zľavy na výrobky spoločnosti
  • Služobný automobil aj na súkromné účely (po skúšobnej dobe)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti poľnohospodárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

5

  • Viacročná prax samostatného riadenia stredne veľkej obchodnej spoločnosti v oblasti potravinárstva - mäsovýroby
  • Skúsenosť s predajom voči kľúčovým klientom
  • Skúsenosť v oblasti nákupu, rámcové dojednania, dohodovanie cien
  • Znalosť ekonomiky obchodnej spoločnosti
  • Schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím
  • Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, schopnosť budovať dlhodobé obchodné vzťahy
  • Organizačné a komunikačné schopnosti

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov