Pridať inzerát

Hlavný účtovník / účtovníčka

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vranov nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie a kontrola spracovania účtovníctva v požadovanom čas a kvalite
  • Vystavovanie a účtovanie interných dokladov
  • Kontrola saldo konta dodávateľov a odberateľov
  • Zaúčtovanie priradení vzájomných pohľadávok a záväzkov
  • Evidencia a inventarizácia hmotného majetku spoločnosti a činnosťami s ním spojenými
  • Mesačné spracovanie odpisov
  • Spracovanie a vyhotovovanie mesačných a ročných účtovných uzávierok
  • Zabezpečovanie a zostavovanie daňových priznaním pre DPH, dani s prímov a spotrebnej dani
  • Príprava podkladov potrebných pre konsolidovanú účtovnú závierku
  • Vypracovanie interných metodických predpisov a usmernení pre oddelenie
  • Stanovenie a úpravy účtovnej osnovy
  • Voľba vhodných účtovných metód a postupov na zabezpečenie výstupov zodpovedajúcich platnej legislatíve a potrebám vedenia spoločnosti
  • Spolupráca s audítorskou spoločnosťou pri vykonávaní priebežného a ročného auditu
  • Komunikácia s orgánmi štátnej správy a ďalšími inštitúciami
  • Vypracovávanie štatistických výkazov a hlásení

  • Mzda od 1500 € btto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok 500 € pri príležitosti svadby a narodení dieťaťa
  • Finančná odmena pri významných životných a pracovných jubileách
  • Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti drevárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

  • Vzdelanie v ekonomickej oblasti
  • Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • Znalosť anglického jazyka výhodou ale nie podmienkou

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov