Pridať inzerát

Technik investičnej výstavby

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vranov nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie agendy pre pridelený investičný projekt
  • Zodpovednosť za správnosť, úplnosť a včasnosť vypracovania technickej dokumentácie
  • Evidencia, archivovanie a správa technickej dokumentácie a predpisov
  • Riadenie a príprava projektovej dokumentácie a návrh zmien podľa požiadaviek
  • Dohľadanie na montáž systému riadenia, merania a regulácie a elekto
  • Zodpovednosť za vecnú správnosť dodávateľských faktúr v rámci prideleného projektu
  • Pravidelná komunikácia s dodávateľmi riadiacich systémov
  • Rozhodovanie o výbere vhodných komponentov, pripojovacích miest a spôsobe dodržiavania elektrotechnických noriem pri montáži
  • Schvaľovanie projektov pre systémy riadenia a MaR za investičnú akciu a úsek
  • Návrh plánu údržby techniky, kontroly závad a ich odstraňovania
  • Návrh inšpekčných služieb a účastí pracovníkov na BOZP a OP školeniach
  • Návrh na nastavenie MaR techniky a regulačných pásiem u PID regulátoroch
  • Návrh montáže a demontáže škrtiacich orgánov, regulačných ventilov a el. pohonov
  • Súčinnosť pri inštalácii MaR zariadení, káblových trás, rozvodov, kamerových systémov, HW a SW

  • Mzda od 1300 € btto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Príspevok do DDS
  • Príspevok 500 € pri narodení dieťaťa alebo svadbe
  • Finančná odmena pri významných životných a pracovných jubileách
  • Sociálne výhody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti drevárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

  • Vzdelanie v elektrotechnickej oblasti
  • Prax na obdobnej pozícii min. 4 roky
  • Orientácia v oblasti obchodného práva
  • Znalosť základných technických riešení
  • Dobré organizačné a komunikačné zručnosti

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov