Pridať inzerát

Projektový manažér

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za riadenie celého životného cyklu projektu od úvodnej špecifikácie až po úspešné dokončenie a odovzdanie v požadovanej forme, kvalite a čase
  • Príprava rozpočtového plánu, cashflow a nákladov a kontrola ich správneho dodržiavania
  • Návrh schémy, časového plánu a čiastkových fáz v rámci projektu
  • Analýza a riadenie rizík
  • Dohliadanie nad jednotlivými fázami pridelených projektov
  • Kontrola harmonogramu pracovných činností a ich nadväznosti
  • Koordinácia so všetkými zúčastnenými stranami
  • Pravidelná komunikácia so zákazníkmi o priebehu realizácie
  • Včasné a vhodné riešenie vzniknutých problémov
  • Rozhodovanie o voľbe vhodnej stratégie, použitých technológiách a výrobných postupoch
  • Zodpovednosť za kompletizáciu a archiváciu príslušnej dokumentácie
  • Koordinácia a zabezpečenie všetkých dostupných zdrojov
  • Prezentácia výstupu a výsledkov projektu nadriadeným a klientom

  • Mzda od 1300 € btto / mesačne + variabilná zložka (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Jazykové kurzy
  • Finančná odmena za úspešné plnenie projektu
  • Koncoročná odmena
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • Podpora ďalšieho vzdelávania v rámci danej problematiky súvisiacej s náplňou práce
  • Pravidelné teambuildingové akcie
  • Vianočný večierok
  • Možnosť kariérneho a osobného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárenského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Strojárske vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • Skúsenosť s riadením projektov v strojárskej oblasti
  • Min. 4 ročná prax na obdobnej pozícii
  • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • Praktická skúsenosť s konkrétnymi systémami riadenia projektov
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni (úroveň B2 a vyššie)

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov