Pridať inzerát

Montážny zámočník

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 772,26 EUR/mesiac- hrubá mzda od 772.26 EUR/mesiac - dochádzkový bonus pri splnení podmienok (odpracovaný celý mesiac, možnosť čerpať náhradné voľno a dovolenku, v prípade návštevy u lekára a práceneschopnosti stráca sa na nárok) je 50 EUR - výkonnostný bonus pri splnení podmienok je 50 EUR - príplatok za prácu v poobednú zmenu je 0,2 EUR/hod - príplatok za prácu v noci je 1,43 EUR/hod - príplatok za nadčas je 25% z priemerného zárobku - príplatok za prácu v sobotu je 50% z priemerného zárobku - príplatok za prácu v nedeľu je 100% z priemerného zárobku - príplatok za odpracovaný sviatok je 100% z priemerného zárobku - zamestnancovi vzniká nárok na stravu pokiaľ v jednej zmene odpracuje najmenej 4 hodiny alebo na stravný lístok v hodnote 4,37 Eur.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava potrebných súčiastok na montáž v súlade s výrobnou objednávkou
- vykonávanie ručných a strojových operácií napr.: strihanie, vŕtanie, odihlovanie,
brúsenie, rezanie závitov
- montáž súčiastok a kontrola podľa technickej dokumentácie
- práca v 2-zmennej prevádzke

- hrubá mzda od 772.26 EUR/mesiac
- dochádzkový bonus pri splnení podmienok (odpracovaný celý mesiac, možnosť čerpať náhradné voľno a dovolenku, v prípade návštevy u lekára a práceneschopnosti stráca sa na nárok) je 50 EUR
- výkonnostný bonus pri splnení podmienok je 50 EUR
- príplatok za prácu v poobednú zmenu je 0,2 EUR/hod
- príplatok za prácu v noci je 1,43 EUR/hod
- príplatok za nadčas je 25% z priemerného zárobku
- príplatok za prácu v sobotu je 50% z priemerného zárobku
- príplatok za prácu v nedeľu je 100% z priemerného zárobku
- príplatok za odpracovaný sviatok je 100% z priemerného zárobku
- zamestnancovi vzniká nárok na stravu pokiaľ v jednej zmene odpracuje najmenej 4 hodiny alebo na stravný lístok v hodnote 4,37 Eur.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:
Telefón: +421902937833
E-mail: D.Baziak@trenkwalder.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba vysokovýkonných klimatizačných jednotiek a záložných zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie, Elektrotechnické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SOU/SŠ strojárskeho zamerania
- znalosť technickej dokumentácie
- ochota pracovať

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov