Pridať inzerát

Operátor výroby

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,08 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba a montáž prístrojových dosiek (budíky, tachometre, digitálne prístrojové dosky)
  • práca na montážnej linke podľa pracovných inštrukcií
  • balenie a kontrola vyrobených kusov
  • manipulácia so separovaným odpadom
  • ďalšie pridelené úlohy

  • hrubá mzda 5,08€/hod.
  • poobedný príplatok 0,13€/hod.
  • nočný príplatok 1,50€/hod.
  • možnosť prechodu do interného stavu klienta
  • stravovanie v závodnej jedálni, stravná jednotka v hodnote 3,83 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hľadáš si prácu a nevieš kam? Pridaj sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať na zmeny (ranná, poobedná, nočná)
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov