Pridať inzerát

Administrátor operatívneho nákupu

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie dostupnosti materiálu na základe výrobných plánov a harmonogramov
  • Vypracovávanie analýzy požiadaviek materiálov pre výrobu
  • Úprava dát v programe SAP v súlade s uzavretou zmluvou od dodávateľov
  • Sledovanie, analýza a vypracovávanie správ o činnosti dodávateľov
  • Zabezpečovanie podpory výrobných činností využitím informácií zo systému alebo od dodávateľov
  • Vypracovávanie objednávok na pridelené produkty v súlade s dodávateľskými zmluvami
  • Uvoľňovanie výrobných zákaziek
  • Úprava dodávateľských kapacít
  • Prepracovávanie objednávok v prípade potreby (zablokovaný materiál, omeškanie dodávaného tovaru, urgentnosť od zákazníka)
  • Pravidelná komunikácia s dodávateľmi a sledovanie objednaného materiálu
  • Objednávanie náhradných dielov
  • Spolupráca pri vypracovávaní prognóz
  • Zabezpečenie včasnej dodávky materiály na základe riadenia dopravcov
  • Udržovanie zásob v rámci stanoveného rozpočtu
  • Vytváranie plánov za účelom zníženia a optimalizácie zásob
  • Uplatňovanie a dodržiavanie platných noriem týkajúcich sa ochrany ŽP a zaistenia BOZP

  • Základná mzda od 1000 € brutto / mesačne + ročný bonus (do 14%)
  • Príspevok na dochádzku
  • Možnosť stravovania sa vo firemnej kantíne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zameriavajúcu sa na výrobu a montáž záhradnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • Min. 2-ročná prax na obdobnej pozícii a v logistike podmienkou
  • Pokročilá znalosť postupov a metód plánovania
  • Skúsenosť s programom SAP (alebo iným ERP systémom) veľkou výhodou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (každodenná ústna aj písomná komunikácia) podmienkou
  • Tvorivý prístup pri riešení problémov
  • Prozákaznícky prístup
  • Zodpovednosť
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Multitasking
  • Ochota nepretržite sa vzdelávať a profesionálne napredovať

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava