Pridať inzerát

Senior účtovníčka / účtovník

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za spracovanie kompletného finančného účtovníctva
  • Spracovanie finančného reportingu vrátane konsolidovaného skupinového reportingu
  • Príprava daňových priznaní (DPH, daň z príjmu, daň z motorových vozidiel)
  • Zostavenie ročnej účtovnej závierky
  • Vedenie a rozvoj schopností zamestnancov v rámci tímu
  • Zúčastňovanie sa auditov
  • Tvorba štatistických a finančných výkazov pre vedenie spoločnosti v prípade potreby

  • Fixná zložka mzdy 1800 - 2300 € / mesačne + variabilná zložka
  • 13. plat a koncoročné odmeny
  • Jazykové kurzy
  • Odborné školenia
  • Multisport karta
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • Priestor pre uplatnenie nápadov na zlepšenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Spoločnosť zameriavajúcu sa na zabezpečenie komplexného finančného servisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Prax na obdobnej pozícii min. 5 rokov
  • Skúsenosť s auditmi
  • Ovládanie anglického jazyka na plynulej úrovni
  • Znalosť programov Visual Basic, Power Query alebo Power BI výhodou
  • Skúsenosť s ERP systémom POHODA
  • Analytické myslenie
  • Odolnosť voči stresu
  • Proaktivita
  • Prozákaznícka orientácia
  • Dobré interpersonálne a komunikačné schopnosti

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava