Pridať inzerát

Senior Project Manager

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné zastrešenie prípravy a realizácie stavebných projektov
  • Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
  • Riadenie a koordinovanie stavebných projektov
  • Zodpovednosť za dodržiavanie schválených termínov
  • Spolupráca so stavebnými projektantmi a dozorom
  • Účasť na obchodných stretnutiach v rámci realizácie stavebných projektov
  • Dohľad nad cenotvorbou projektu a prípravou cenovej ponuky
  • Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
  • Zodpovednosť za kontrolu dodržovanie kvality a harmonogramu vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou
  • Kontrola a koordinácia subdodávateľov
  • Samostatná príprava a kontrola zmlúv a tender dodávateľov
  • Pravidelné informovanie o priebehu stavebného projektu a jeho jednotlivých fázach
  • Spoluúčasť na preberaní stavebného diela

  • Mzda od 2200 € btto / mesačne (pri TPP)
  • Možnosť spolupráce aj formou živnosti
  • Služobné auto, notebook a mobil
  • Finančná odmena pri pracovných jubileách
  • Referral program - bonus v prípade odporučenia nového zamestnanca
  • Finančná odmena v prípad získania novej zákazky a nadziskovosti projektu
  • Multisport karta
  • Pravidelné teambuildingy a športové podujatia
  • Dni zdravia
  • Neformálna firemná kultúra
  • Narodeninové a vianočné darčeky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti prípravy a realizácie stavebných projektov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Počet rokov praxe

2

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti stavebníctva, odbore pozemných stavieb
  • Min. 2 ročná prax na obdobnej pozícii
  • Skúsenosť na projektoch pozemných stavieb nad 2 mil. €
  • Znalosť technických a stavebných procesov
  • Dobré organizačné schopnosti
  • Komunikatívne zručnosti
  • Vysoká miera samostatnosti
  • Dôslednosť a precíznosť pri výkone práce

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava