Pridať inzerát

Technicko-investičný riaditeľ

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vranov nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie a zodpovednosť za Technicko-investičné oddelenie
  • Riadenie rozvojovej činnosti v rámci holdingu
  • Tvorba a pravidelná aktualizácia investičného plánu výstavby
  • Rozhodovanie o cieľoch, stratégiách a úlohách v oblasti rozvoja a inovácií
  • Schvaľovanie dokumentov a plánov činností podriadených pracovníkov
  • Schvaľovanie hospodárskeho plánu koncernu
  • Určovanie a prideľovanie úloh, zodpovednosť za ich plnenie v požadovanom čase a kvalite
  • Riadenie a organizácia realizačnej časti výstavby a následného kolaudačného konania
  • Návrh nákladov, technologických postupov, zmien a noriem v rámci prideleného úseku
  • Odporúčanie investičných projektov, zámerov a programov
  • Zabezpečovanie prípravy a spracovania projektovej dokumentácie
  • Komunikácia so štátnymi orgánmi a zahraničnými partnermi
  • Archivácia kompletnej technickej dokumentácie projektov
  • Zodpovednosť za personálne otázky oddelenia
  • Tvorba pracovných tímov a skupín za účelom realizačnej činnosti

  • Mzda od 3000 € btto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok 500 € pri príležitosti svadby a narodení dieťaťa
  • Finančná odmena pri významných životných a pracovných jubileách
  • Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti drevárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

  • Min. 5 ročná skúsenosť na obdobnej pozícii
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania
  • Orientácia v obchodnom práve
  • Znalosť technických riešení v oblasti investičných a stavebných projektov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava