Pridať inzerát

Inžinier dodávateľskej kvality

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manažment kvality dodávateľov
  • Zabezpečenie kvality komponentov cez definovanie požiadaviek pre ich kvalifikáciu a proces uvoľňovania
  • Zlepšovanie kvality komponentov a prenos získaných skúseností do nových vývojových projektov na základe údajov z trhu a výrobného procesu
  • Účasť na strategickom výbere, auditovaní a kvalifikácii dodávateľov
  • Implementácia aktivít na zlepšenie procesov a neustály rozvoj aplikovaných metód

  • Fixná zložka mzdy od 1100 do 1700 € + mesačná variabilná zložka 24% (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • 13. plat
  • Bohatý balík sociálnych výhod a benefitov
  • Flexibilné časové konto (možnosť čerpania náhradného voľna)
  • Flexibilná pracovná doba
  • Finančný príspevok na kultúrne a športové podujatia
  • Možnosť kariérneho a osobného rastu
  • Príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameriavajúca sa na vývoj riadiacej elektroniky a výrobu elektromotorov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • VŠ vzdelanie II. stupňa (strojnícke alebo elektrotechnické zameranie)
  • Min. 2 roky skúseností na obdobnej pozícii v oblasti kvality (ideálne v segmente automobilového priemyslu)
  • Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
  • Čítanie technických výkresov
  • Znalosť metód manažmentu kvality a nástrojov kvality (CQP / PPAP, MSA, štúdie spôsobilosti procesov atď.)
  • Interpretácia grafických a numerických výstupov (rôzne typy grafického zobrazenia dát)
  • Základné znalosti nástrojov riešenia problémov (8D, Six Sigma, 5 whys, Ishikawa a pod.)
  • Znalosti normy ISO 9001
  • Certifikát interného audítora výhodou
  • Pokročilá znalosť balíka MS Office
  • Skúsenosť MS Project, Minitab, SAP a PDM výhodou
  • Schopnosť tímovej práce
  • Komunikatívnosť a flexibilita
  • Analytické a kreatívne myslenie
  • Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Asertivita
  • Agilnosť a ochota učiť sa

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava