Pridať inzerát

Hydrogeológ

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Metodické usmerňovanie prevádzok vodných zdrojov v rámci spoločnosti s cieľom zjednotenia pracovných postupov
  • Pravidelná kontrolná činnosť v ochranných pásmach vodných zdrojov
  • Vypracovanie a sumarizácia pravidelných štandardizovaných reportov za oblasť vodných zdrojov pre interné a externé účely
  • Vypracovanie odborných vyjadrení a posudkov k investičným zámerom a aktivitám v ochranných pásmach vodných zdrojov
  • Vedenie evidencie vodných zdrojov
  • Na základe prevádzkových potrieb vyhľadávanie nových vodných zdrojov, návrh spôsobu ich zachytenia, overovanie ich výdatnosti a kvality, návrh ochranného pásma
  • Metodická činnosť a usmernenie prevádzok vodných zdrojov pri realizácii čistenia a regenerácie vrtov
  • Zisťovanie príčin poklesov výdatností vodných zdrojov návrhy riešenia

  • Základná mzda 1200 € btto / mesačne + variabilná zložka
  • Sociálne benefity
  • Pravidelné vzdelávacie aktivity a udržiavanie odbornej spôsobilosti
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti energetického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie v oblasti všeobecnej geológie
  • Prax v odbore výhodou
  • Pokročilá znalosť balíka MS Office
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Profesionálny prístup
  • Samostatnosť

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava