Pridať inzerát

Enterprise Channel Manager

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prehľad v softvérových riešeniach a zároveň niekoľkoročné skúsenosti so salesom? Aktuálne obsadzujeme kľúčovú pozíciu v oblasti channel management strategy pre medzinárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa tvorbou softvérových riešení.
Hlavnou náplňou práce je:
- Koordinácia oddelenia obchodu, obchodných tímov, obchodných partnerov a to v krajinách Slovenska, Česka, Poľska a Írska.
- Podpora digitálnej transformácie partnerov s využitím partnerských riešení tejto spoločnosti.
- Podpora siete partnerských predajcov a predaja softvérových riešení.
- Tvorba pipeline, dohľad na súlad medzi ponukou partnerov a požiadaviek zákazníkov podľa interných predpisov spoločnosti.

Mzda: 3000€ btt / mesiac
Príspevok na súkromnú zdravotnú starostlivosť.
Dovolenka nad rámec zákona, sick days.
Možnosť čerpať príspevok na rôzne aktivity a produkty.
Príspevok na dopravu.
Jazykové kurzy.
Ročný bonus.
Medzinárodné pracovné prostredie.
Možnosť dlhodobej práce formou HO.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú zadefinované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Špecialista v oblasti softvérových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti core sales, channel sales, industry /solution selling alebo business development z oblasti IT technológií/SW riešení
Technická zručnosť a poznatky (v oblasti IT a softvérov).
Orientácia v Microsoft produktoch (predovšetkým Azure a Office 365).
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (minimálne B2).
Skúsenosť s vedením tímov a projektov.
Veľmi dobré prezentačné a komunikačné zručnosti.
Zameranie na riešenie problémov a konfliktov.

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov