Pridať inzerát

Senior Key Account Manager FMCG

Trenkwalder, a. s.

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3 000 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je tradiční český výrobce lihovin. Hledáme zkušené kandidáty se znalostí slovenského trhu, zkušeností s rychloobrátkovým zbožím (ideálně lihovinami), kteří se stanou součástí léty prověřené značky a budou ji propagovat po celém Slovensku.

- reprezentace společnosti u klíčových zákazníků
- rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, zejména pak obchodními řetězci
- zvyšování dostupnosti a tržních podílů svěřeného produktového portfolia
- promo a prodejní aktivity - příprava a jejich realizace
- úzká spolupráce s obchodním týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí velmi úspěšné, ryze české společnosti
- fixní mzda + možné bonusy formou % z obratů
- mobil, notebook
- flexibilní pracovní doba
- práce formou ŽL, po dohodě lze i HPP
- možnost nástupu IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na obchodní pozici v oboru FMCG, výhodou znalost lihovin
- zkušenosti s péčí o klíčové klienty
- znalost slovenského trhu
- ochota komunikovat ve slovenštině, komunikativní AJ (obchodní terminologie)
- profesionální vystupování, charisma, obchodní drive
- prozákaznická orientace, zaměření na cíl, flexibilita

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Blažejské nám. 9
77900 Olomouc
Česká republika