Pridať inzerát

Strojník betonárne / Operátor výroby betónu

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha zariadenia na výrobu betónu
  • Vykonávanie pravidelného odberu laboratórnych vzoriek
  • Kontrola kvality vyrábanej zmesi
  • Udržiava výrobnej technológie vo funkčnom a čistom stave

  • Nástupný plat 1200 € btto + prémie v závislosti od hospodárenia samotnej prevádzky (finálna výška mzdy je na individuálnej dohode po stretnutí a závisí od skúseností kandidáta)
  • V prípade potreby zamestnávateľ poskytuje a v plnej výške hradí ubytovanie
  • Stabilné zázemie spoločnosti
  • Garancia práce počas celého roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stavebnú spoločnosť zameranú na výrobu betónu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax na obdobnej pozícii min. 6 mesiacov výhodou
  • Strojnícky preukaz výhodou ale nie podmienkou (spoločnosť ho vie zabezpečiť)
  • Zodpovedný prístup k práci

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava