Pridať inzerát

Expedient

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 870 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Fyzické balenie produktového portfólia vyrábaného v KraussMaffei Sučany podľa určených postupov, štandardov a pravidiel.
  • Zabezpečenie expedície výrobkov. Balenie, kompletizácia zásielky a uloženie na vyhradené exportné miesto.
  • Fyzické uskladnenie výrobkov určených na export do stanovených, vyznačených expedičných zón, regálov podľa jednotlivých typov výrobkov.
  • Zabezpečenie označovania a váženia pripraveného materiálu a tovaru na export dodacími prípadne sprievodnými listami.
  • Práca v SAP - vyhotovovanie podkladov, tlač formulárov, dodacie listy, sprievodné formuláre, kontrola fyzického stavu.
  • Fyzická kontrola materiálu na expedícií podľa dodacieho listu - počet (kvalita - viditeľné závady).
  • Vyhotovenie fotodokumentácie uvoľnených výrobkov na export a jej archivácia.
  • Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka, žeriavu, elektrického vozíka, mafi vozíka a ostatnej manipulačnej techniky.

  • základná zložka mzdy brutto od 750 do 870€ ( výška závisí od predchádzajúcich skúseností )
  • dochádzkový bonus vo výške 50 €
  • doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok)
  • bonus sa odporučenie vhodného kandidáta
  • možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
  • zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • stredoškolské s maturitou
  • dvojzmenná prevádzka

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava