Pridať inzerát

Projektový manažér - elektrotechnik

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vranov nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za plynulý chod oddelenia
  • Rozhodovanie o spôsobe dodržiavania elektrotechnických noriem pre montáž NN,VN a VVN a el. pohonov
  • Zabezpečovanie vhodných komponentov v spolupráci s projektantmi
  • Schvaľovanie projektov pre NN, VN, VVN inštalácie a el. pohony
  • Riadenie montáže NN, VN, VVN systémov a AC/DC meničov
  • Kontrola vecnej správnosti a úplnosti dodávateľských faktúr
  • Zodpovednosť za správnu funkčnosť systémov pre riadenie technológií
  • Plnenie harmonogramu montáže systému riadenia a jeho uvedenia do prevádzky
  • Zabezpečovanie agendy pridelenej inv. akcie
  • Návrh zmien v projektovej dokumentácii

  • Mzda od 1300 €
  • Stabilná a perspektívna práca
  • Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • Stravovanie vo firemnej kantíne
  • Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- € pri narodení dieťaťa a svadbe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v oblasti drevárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Počet rokov praxe

1

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v elektrotechnickej oblasti
  • Min. 2 ročná prax na obdobnej pozícii
  • Disponovanie § 23 (bez obmedzenia napätia)
  • Základné znalosti programu AutoCAD
  • Anglický jazyk na základnej úrovni (čítanie technickej dokumentácie)
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie a výkresov
  • Organizačné schopnosti
  • Systematickosť a dôslednosť
  • Zodpovedný prístup k práci

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava