Pridať inzerát

Servisný technik

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie servisných prác súvisiacim s rekonštrukciou, modernizáciou a servisom zariadení
  • Diagnostika porúch pomocou PC na diaľku alebo priamo u klienta
  • Odstraňovanie porúch a uvádzanie zariadenia opätovne do prevádzky
  • Komunikácia a koordinácia postupov so zákazníkom
  • Príležitostné zaškoľovanie personálu u zákazníka
  • Účasť na pohotovostných službách
  • Pravidelné cestovanie v rámci prideleného regiónu

  • Mzda od 1500 € (mesačná variabilná zložka závislá od osobného výkonu zamestnanca do 25% + príplatky za nadčas + diéty)
  • Hĺbkové zaškolenie do problematiky
  • Účasť na vzdelávacích aktivitách vo viacerých európskych krajinách
  • Jazykové vzdelávanie
  • Príplatok na dochádzku
  • Služobné vozidlo
  • Všetky ostatné benefity budú prebrané individuálne na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zameriavajúcu sa na oblasť výroby strojov a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - základy

Počet rokov praxe

1

  • SŠ / VŠ vzdelanie v technickom smere (ideálne v odbore elektrotechnika alebo mechatronika)
  • Prax a znalosti v oblasti mechaniky alebo hydrauliky
  • Anglický jazyk na aktívne úrovni podmienkou, ovládanie druhého jazyka (nemčina ale maďarčina veľkou výhodou)
  • Skúsenosť s PLC (Simatic) výhodou
  • Ochota cestovať v rámci regiónu
  • Zodpovednosť

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava