Pridať inzerát

Servisný technik

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Servis medicínskej techniky: ultrazvukové prístroje, EKG, defibrilátory, kardiotokografy, monitorovacie systémy, elektrochirurgické zariadenia, operačné stoly, statívy, lampy a pod.
  • Zabezpečovanie technickej podpory v centrále spoločnosti alebo priamo u zákazníka
  • Inštalácia a konfigurácia zariadení
  • Komunikácia s výrobcami
  • Zaškolenie zdravotníckeho personálu
  • Absolvovanie pravidelných servisných školení v zahraničí
  • Diagnostika vzniknutých porúch
  • Preventívne a revízne prehliadky prístrojov
  • Záručný a pozáručný servis

  • Základná mzda: 1 300 € (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Ostatné benefity budú prerokované na osobnom pohovore v spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Spoločnosť zameriavajúcu sa na predaj a servis medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Min. SŠ elektrotechnické vzdelanie
  • Platná vyhláška 508/2009 z. z. (min. § 21)
  • Manuálna zručnosť: rozoberanie a skladanie prístrojov a konštrukcií, inštalácia zariadení vrátane kotviacich prvkov, vŕtanie, zapájanie elektrických obvodov NN atď.
  • Skúsenosť so spájkovaním: základné opravy DPS/DCB - výmena tlačidiel, súčiastok káblov, konektorov a pod.
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Pokročilá znalosť práce s PC
  • Ochota a schopnosť naučiť sa pracovať v rôznych servisných a firemných programoch

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava