Pridať inzerát

Majster výroby

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava, realizácia a monitorovanie výrobného procesu
  • Kontrola výrobného procesu, zodpovednosť za dodržiavanie výrobných termínov
  • Optimalizácia procesov za účelom zvyšovania produktivity
  • Vedenie pridelených pracovníkov
  • Koordinácia pracovných činností podľa výrobných zákaziek
  • Kvalifikácia, hodnotenie, motivácia a kontrola pridelených pracovníkov
  • Zaškolenie nových zamestnancov
  • Zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP
  • Kontrola a riadenie kvality výroby
  • Zodpovednosť za dodržiavanie ISO 9001 štandardov vo výrobe
  • Kontrola, zabezpečenie a tvorba plánu údržby strojov, výrobných nástrojov a celkového výrobného vybavenia
  • Kontrola, zabezpečenie a tvorba plánu garančných opráv strojov, pracovných nástrojov a meracích prístrojov
  • Monitorovanie výkonnosti tímu, nastavovanie KPI kritérii
  • Vytváranie interných štatistík, reportov vyhodnocovanie údajov pre vedenie spoločnosti

  • Plat 1600 € + 10% kvartálny bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v strojárskej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Prax v oblasti kovovýroby nevyhnutnou podmienkou
  • Technická zručnosť a zdatnosť
  • Schopnosť čítania technických výkresov
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Skúsenosti s využívaním PPS/ERP/SAP
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
  • Znalosť CNC programov výhodou
  • Analytické myslenie

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava