Pridať inzerát

Skúšobný technik a programátor riadiacich jednotiek

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Programovanie riadiacich jednotiek dieselagregátorov a kogeneračných jednotiek
  • Skúšanie riadiacich jednotiek v spoločnosti a u zákazníka
  • Záznam meraných parametrov a vytváranie protokolov zo skúšok
  • Servisné zásahy u zákazníka
  • Technická podpora (telefonicky, mailom)
  • Zaškoľovanie personálu

  • Základná mzda od 1100 - 2000 € brutto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • 13. plat (v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a osobného ohodnotenia)
  • Flexibilita pri prideľovaní dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameriavajúcu sa na výrobu, predaj, inštaláciu a servis elektrických motorov, generátorov a transformátorov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie 2. stupňa v technickom odbore
  • Skúsenosť s programovaním riadiacich jednotiek podmienkou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
  • Skúsenosť s prácou v programe Simulink výhodou
  • Vyhláška 508/2009 z. z. (§ 21 - 23) výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava