Pridať inzerát

Obchodný zástupca

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť o už existujúcich klientov (zdravotnícke zariadenia, súkromné lekárske kliniky, lekári, zdravotníci a pod.)
  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
  • Identifikácia nových obchodných príležitostí
  • Aktívna účasť na elektronických aukciách a verejnom obstarávaní
  • Prezentácia zdravotníckych prístrojov a zariadení u zákazníka
  • Technické poradenstvo
  • Prieskum trhu
  • Práca s firemnou databázou
  • Tvorba efektívneho plánu služobných ciest

  • Základná mzda: 1 300 € + variabilná zložka (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Ostatné benefity budú prerokované na osobnom pohovore v spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť zameriavajúca sa na predaj a servis medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosť s predajom medicínskej techniky výhodou
  • Technické vzdelanie podmienkou (ideálne v elektrotechnickej oblasti)
  • Ochota učiť sa
  • Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Ochota cestovať v rámci celého Slovenska
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
  • Flexibilita
  • Analytické myslenie
  • Pokročilá znalosť práce s PC

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava