Pridať inzerát

Vodič VZV/Skladník

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na hlavný pracovný pomer s možnosťou prestupu do kmeňového stavu u klienta
  • práca v 2 zmennej prevádzke
  • výdaj materialu a zásobovanie výrobných liniek
  • práca v programe SAP

  • základná brutto mzda 840 €
  • dochádzkový bonus 80€
  • výkonostný bonus 70€
  • príspevok na dopravu 10€
  • stravné lístky v hodnote 4,5€ hradené zamestnávateľom
  • sociálny program : / narodeninové poukážky, športové poukazy, vernostný program, rôzne príspevky a iné /
  • 13 plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti v Trnave / strojárensky priemysel, oblasť logistika /

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • oprávnenie a prax na VZV
  • skúsenosti s ručne vedenými vozíkmi
  • základna práca s PC a skenerom
  • samostatnosť, flexibílnosť, zodpovednosť

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava