Pridať inzerát

Montážny pracovník - Kvasiny

Trenkwalder, a. s.

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na montážnej linke na trojzmennej prevádzke
  • pracovná náplň odvíjajúca sa od konkrétneho pracoviska - jedná sa o prácu s ťažšími bremenami
  • rotácia na pracoviskách

  • základná mzda 1200,- EUR bez príplatkov ( po skúšobnej dobe navýšenie)
  • stravné lístky
  • príplatky za poobednú a nočnú zmenu
  • náborový príspevok 570,- EUR
  • mimoriadne odmeny (vianočné, veľkonočné)
  • ubytovanie ZDARMA - prvých 6 mesiacov, neskôr tiež z väčšej miery hradené zamestnávateľom
  • príspevok na vlastné ubytovanie
  • pokiaľ sa budete za prácou sťahovať, po skúšobnej dobe Vám preplatíme cestovné náklady

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho významného klienta, pôsobiaceho v automotive, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu montážneho pracovníka. Miestom výkonu práce sú Kvasiny. Ubytovanie je zabezpečené - prvých 6 mesiacov zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • SŠ vzdelanie s výučným listom
  • základné vzdelanie
  • dobrý zdravotný stav
  • manuálna zručnosť
  • spoľahlivosť a zodpovednosť

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ovocný trh 573/12
110 00 Praha
Česká republika