Pridať inzerát

Servisný technik

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie pravidelného servisu a konfigurácie strojov
  • Tvorba servisného plánu
  • Zabezpečovanie technickej podpory a poradenstva pre klienta
  • Vykonávanie funkčných skúšok
  • Sledovanie stavu náhradných dielov a definícia požiadaviek na ich nákup
  • Diagnostika a riešenie vzniknutých havarijných situácii
  • Evidencia servisných denníkov a správ

  • Mzda od 900 € + variabilná zložka do 25% (finálna výška závisí od skúseností uchádzača)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zameriavajúcu sa na opravu a servis poľnohospodárskych strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

  • Ukončené min. SŠ vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosť v oblasti servisu a údržby strojov a zariadení veľkou výhodou
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni čítania dokumentácie
  • Ochota sa vzdelávať
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Komunikatívnosť
  • Technické myslenie

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava