Pridať inzerát

Strojník čerpadla betónu

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha betonárskeho stroja
  • Servis a údržba zariadenia
  • Pomocné práce na betonárke
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Výpomoc pri domiešavaní stavebného materiálu v prípade potreby

  • Plat 1500 € + variabilná zložka mzdy
  • Spoločnosť poskytuje a hradí ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stavebnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

  • Skúsenosť na obdobnej pozícii min. 1 rok
  • Platný strojný preukaz
  • Platný vodičský preukaz
  • Aktuálne psychotesty

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava