Pridať inzerát

Dispečer MKD

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedanie za riadenie a koordinovanie tuzemských a medzinárodných prepráv
  • Práca s dopravnou databázou Raal Trans a Timocom
  • Prijímanie objednávok na prepravu
  • Zisťovanie dostupnosti a vyťaženosti vozidiel
  • Vyhodnocovanie ekonomickej výhodnosti danej prepravy
  • Monitorovanie polohy vozidiel pomocou navigačného systému
  • Zadávanie údajov týkajúcich sa prepráv do informačného systému
  • Komunikovanie s klientmi a vodičmi
  • Riešenie neštandardných situácií a vzniknutých problémov so zákazníkom

  • Základná mzda od 1400 € btto + variabilná zložka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • Skúsenosť na pozícii Dispečera MKD
  • Skúsenosť s prácou v programoch Raal Trans a Timocom
  • Znalosť aspoň jedného jazyka na aktívnej úrovni: anglický jazyk nutnosťou + ruský jazyk veľkou výhodou
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Vysoká odolnosť voči stresu

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava