Pridať inzerát

Operational Controller

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovávanie a analýza účtovných výkazov
  • Príprava finančných plánov, forecastov a rozpočtov
  • Návrh metód, zásady plánov a postupov zhromažďovania a vyhodnocovania údajov pre požadované výstupy a ciele
  • Analýza dostupných zdrojov a návrh riešenia
  • Príprava prognóz a analýza výdavkov
  • Sledovanie nákladov spoločnosti
  • Príprava reportov na dennej, týždennej, mesačnej báze a v prípade potreby
  • Kontrola a pravidelná analýza kľúčových ukazovateľov, návrh riešenia vo vzťahu k efektívnosti
  • Porovnávanie návrhov rozpočtov jednotlivých útvarov a ich zložiek z hľadiska vývoja čerpania nákladov,
  • Nastavovanie nákladového účtovníctva a kontrola, štandardizácia pre jednotlivé útvary spoločnosti
  • Spolupráca pri procese optimalizácie finančného plánu, spoľahlivosti a správnosti reportovaných údajov
  • Spolupráca pri plánovaní a koordinácii tvorby ročných a strategických rozpočtov
  • Spolupráca pri finančných auditoch
  • Prispievanie k zlepšovaniu riadiacich a kontrolných mechanizmov
  • Vytváranie ad hoc analýzy, reporty a odporúčaní pre potreby manažmentu a spoločnosti
  • Zúčastňovanie sa na projektoch v oblasti kontrolingu

  • Základný plat od 1 600 € + variabilná zložka do 15% + dochádzkový bonus
  • Motivujúce finančné ohodnotenie (základná mzda + ďalšie bonusy)
  • Príspevok pri životnom jubileu, odchode do dôchodku, pri narodení dieťaťa a pod.
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • Práca pre stabilnú a silnú medzinárodnú spoločnosť
  • Flexibilná pracovná doba
  • Príležitostný Home Office
  • Príležitosť na odborný a profesijný rast
  • Pravidelné odborné školenia
  • Školenia zamerané na rozvoj soft skills

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • VŠ ekonomické vzdelanie
  • Prax na pozícii kontrolóra min. 2 roky
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Zmysel pre detail

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava