Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre západné Slovensko

Trenkwalder, a. s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • .Aktívne vyhľadávanie zákazníkov a starostlivosť o stávajúcich
  • Poskytovanie technického poradenstva
  • Prezentácia produktov spoločnosti, predstavenie technických vlastností a výhod oproti konkurencii
  • Samostatné plnenie plánu obchodného rozvoja v rámci zvereného regiónu
  • Pravidelné zisťovanie záujmu a potrieb zákazníka
  • Monitoring trhu
  • Vypracovávanie cenovej ponuky
  • Komplexné zastrešenie obchodného prípadu
  • Plnenie obchodných cieľov spoločnosti

  • Fixný plat od 1350 až 1700 eur (+ variabilná zložka) s postupným navyšovaním v závislosti od profesijného a osobného rastu
  • Kvalitný adaptačný program, vrátene profesionálneho zaškolenia
  • Možnosť osobného rastu a realizácie vlastných kreatívnych myšlienok
  • Zaujímavá práca pre medzinárodnú spoločnosť
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Sick days

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v stavebnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Prax na obchodnej pozícii min. 3 roky
  • Skúsenosť s predajom v oblasti stavebníctva (ideálne strechy a strešné systémy)

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava