Pridať inzerát

Technik riadiacich systémov

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Analýza prevádzkových parametrov, stavu a hlásení havarijných odstávok
  • Podpora pri analýzach algoritmov riadiacich systémov pri poruchových stavoch
  • Návrhy opatrení pre ich odstránenie
  • Zabezpečovanie opráv riadiacich systémov externými programátorskými firmami a koordinácia opráv
  • Zabezpečovanie a plánovanie preventívnej údržby riadiacich systémov
  • Výmena jednotlivých prvkov riadiacich systémov a ich modulov pri poruche
  • Technická podpora obsluhy prevádzky pri ovládaní vizualizácii
  • Riešenie neštandardných stavov

  • Mzda od 1300 €
  • Stabilná a perspektívna práca
  • Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • Stravovanie vo firemnej kantíne
  • Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- € pri narodení dieťaťa a svadbe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v oblasti drevárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

  • VŠ vzdelanie II. stupňa v strojárskom odbore, zameranie na elektro, automatizáciu a automatizované systémy riadenia
  • Pokročilá znalosť s prácou v programoch SIMATIC , Emerson, Valmet a ABB
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie a elektrotechnických výkresov
  • Anglický jazyk na základnej úrovni (čítanie dokumentov)
  • Organizačné schopnosti
  • Systematickosť
  • Dôslednosť
  • Presnosť
  • Zodpovedný prístup k práci

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava