Pridať inzerát

Area Sales Manager

Trenkwalder, a. s.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Rozvoj obchodných vzťahov u aktuálnych klientov
  • Akvizičná činnosť pre rozširovanie portfólia nových zákazníkov
  • Pravidelné odborné poradenstvo a podpora u klienta
  • Úzka participácia na tvorbe obchodno-marketingovej stratégie a konceptov (špeciálne akcie, plánovanie sortimentu, prezentačné koncepty).
  • Podpora pri prestavbe alebo otváraní nových prevádzok
  • Pravidelný monitoring trhu v pridelenom segmente, tvorba analýz a identifikácia nového obchodných a trhových príležitostí
  • Tvorba efektívneho plánu služobných ciest
  • Pravidelná komunikácia s centrálou spoločnosti a obchodnými partnermi

  • Mzda od 2500 € / mesačne + variabilná zložka (finálna výška závisí od skúseností uchádzača)
  • Rozmanitá, zodpovedná práca v renomovanom podniku s medzinárodným pôsobením
  • Komplexné možnosti organizácie predaja ako aj spolupráca s vysoko motivovaným tímom
  • Rodinná a nápomocná pracovná atmosféra s rýchlym rozhodovacím procesom
  • Atraktívny platový model
  • Služobné auto (aj na súkromné účely)
  • Bonus pri dosiahnutí stanovených cieľov
  • Možnosť samostatného riadenia času
  • Práca formou home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozíciu obsadzujeme pre poprednú rakúsku spoločnosť pôsobiacu v oblasti maloobchodného predaja.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Viacročné obchodné skúsenosti s retail predajom (oblasť technického náradia a pomôcok) podmienkou
  • Skúsenosť s vedením obchodu na CZ+SK úrovni
  • Skúsenosti s akvizičnou činnosťou priamo v teréne
  • Skúsenosti s technickým predajom
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka nevyhnutnou podmienkou
  • Preukázateľný záujem o technický predaj
  • Ochota pravidelne cestovať v rámci Slovenska a Čiech
  • Komunikatívna, štruktúrovaná a dynamická osobnosť so silnými vyjednávacími schopnosťami
  • Podnikateľské zmýšľanie
  • Prozákaznícka orientácia
  • Proaktivita
  • Zodpovednosť

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava