Pridať inzerát

Obchodno-technický zástupca pre Maďarsko

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie predajných aktivít v pridelenej spádovej oblasti
  • Zaistenie výsledkov z obchodu s novými zákazníkmi
  • Zvyšovanie rastu u kľúčových zákazníkov
  • Riadenie projektov s ostatnými členmi tímu
  • Riešenie operatívnych problémov v prípade potreby
  • Upevňovanie vzťahov s už stávajúcimi zákazníkmi a tvorba siete nových kontaktov

  • Plat od 2000€ (finálna mzda záleží na seniorite a skúsenostiach kandidáta)
  • Zamestnanie v silnej zahraničnej spoločnosti
  • Odborné zaškolenie a systém stáleho vzdelávania
  • Zamestnanecké benefity
  • Služobné auto aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti zlievarenského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

  • VŠ vzdelanie v oblasti metalurgie, prípadne podobného technického odboru
  • Min. 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii v zlievarenskom odvetví
  • Aktívna znalosť maďarského a anglického jazyka podmienkou
  • Veľmi dobrá znalosť práce na PC (Excel, interné databázy a pod.)
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Zodpovednosť, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava