Pridať inzerát

Fullstack Software engineer

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca a podieľanie sa na vývoji aplikácie/platformy pre investorov - asset management, portfolio management, predikcia vývoja investície.

možnosť práce na TPP ako ja na živnosť

TPP: 2000 - 3000€

živnosť: 200- 250€/manday

možný výrazný homeoffice

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

  • JavaScript, TypeScript, HTML, CSS
  • Framework: Node.js, React
  • MongoDB
  • Cloudové technológie - Docker, Kubernetes
  • Aglický jazyk - plynule - spolupráca s kolegami v Švajčiarsku
  • predošlá skúsenosť v oblasti financií veľkou výhodou
  • kandidát by mal byť schopný prezentovať sa vlastným portfóliom

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti