Pridať inzerát

Operátor výroby v Kočovciach

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 773,69 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
  • montáž svetlometov
  • kontrola kvality komponentov a hotových výrobkov

  • hrubá mzda 773,69 EUR/ mesiac + príplatky v zmysle zákona
  • rast základnej mzdy po skúšobnej dobe na 828,5 EUR/ mesiac
  • variabilná zložka mzdy
  • príplatok za nepretržitú prevádzku
  • príplatok za odpoludňajšiu zmenu
  • extra bonus za prácu vo sviatok 20 EUR / zmena
  • extra bonus za nadčasovú prácu 20 EUR / zmena
  • bezplatná doprava z Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Piešťan, Myjavy a Starej Turej
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na stravu aj prípade ak zamestnanec nevyužije firemnú jedáleň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Túto pozíciu obsadzujeme pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou svetlometov pre popredné automobilové značky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • dobrý zdravotný stav ( práca v stoji, práca v noci )
  • ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava