Pracovník/-čka v drevovýrobe na dvojzmennej prevádzke - Banská Bystrica

Trenkwalder, a. s.

  • Miesto práce: DOKA DREVO, s.r.o., Cesta k Smrečine, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 900 EUR/mesiac- brutto mzda cca 900,- EUR (650,- v čistom) - dochádzkový bonus 100,- (nad 40 km od BB) - mimoriadne polročné odmeny - príspevok na DDS (3.pilier dôchodkového zabezpečenia) - bezplatný firemný autobus v rámci BB - každomesačná variabilná výkonnostná zložka mzdy - príplatky nad rámec Zákonníka práce - stravné lístky počas vybraných zmien
  • Termín nástupu: 04.01.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca vo výrobnom podniku zaoberajúcim sa výrobou debniacich dosiek
  • práca na hlavný pracovný pomer
  • na linke s drevom
  • pracovné pozície pre mužov aj ženy

  • dochádzkový bonus 100,- (nad 40 km od BB)
  • mimoriadne polročné odmeny
  • príspevok na DDS (3.pilier dôchodkového zabezpečenia)
  • bezplatný firemný autobus v rámci BB
  • každomesačná variabilná výkonnostná zložka mzdy
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • stravné lístky počas vybraných zmien
  • Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

    Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou debniacich dosiek.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • manuálna zručnosť
    • zodpovedný prístup k práci
    • skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku výhodou

    Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

    V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

    Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

    Počet zamestnancov

    50-99 zamestnancov

    Adresa spoločnosti

    Námestie Štefana Moyzesa 17
    974 01 Banská Bystrica