Pridať inzerát

Manažér potravinovej výroby

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Ľubovňa

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za riadenie a organizovanie výrobného procesu pre prevádzky spracovania mäsa,
  • tvorba stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, jednanie s dodávateľmi (dohadovanie cien) a odberateľmi (aktívny predaj), budovanie distribučných predajných kanálov,
  • analýza trhu, monitorovanie konkurencie, trendov, cien a produktov,
  • definovanie a riadenie politiky ľudských zdrojov, výber kľúčových manažérov, vytváranie a rozvíjanie firemnej kultúry, reprezentácia spoločnosti navonok,
  • mesačné správy, prezentácia plánov a výsledkov vlastníkom spoločnosti,
  • dodržiavanie platných noriem.

  • mzda 1800 brutto/mesiac + odmeny podľa skúseností kandidáta,
  • služobný mobil, notebook, osobný automobil,
  • možnosť ubytovania,
  • a iné.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

5

  • min. stredoškolské ekonomické vzdelanie,
  • aspoň 5 rokov praxe samostatného riadenia strednej veľkej obchodnej potravinárskej spoločnosti,
  • skúsenosť s aktívnym predajom a nákupom (dohadovanie cien a iné),
  • znalosť ekonomiky obchodnej spoločnosti,
  • schopnosť viesť ľudí,
  • príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
  • organizačné a komunikačné schopnosti.

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava