Pridať inzerát

Manažér predaja

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Liptovský Mikuláš

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov, prezentácia spoločnosti, prieskum trhu,
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov, riešenie reklamácií, archivácia,
  • administratívne zabezpečovanie objednávok, pohľadávok a skladového hospodárstva,
  • účasť na výstavách a veľtrhoch,
  • reporting, štatistiky.

  • mzda od 1300 € brutto/mesiac + variabilná zložka,
  • ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • VŠ vzdelanie technického smeru (strojársky odbor, elektrotechnický,..),
  • anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B2,
  • aspoň 5 rokov praxe na podobnej pracovnej pozícii,
  • vodičský preukaz sk. B.

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava