Pridať inzerát

Podpora predaja áut

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Žilina

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora sales tímu pri komunikácii so zákazníkom v oblasti technického poradenstva vozidla
  • oslovovanie zákazníkov čakajúcich na servise na možnú obhliadku vozidiel
  • plnenie stanoveného plánu predaja
  • uskutočňovanie testovacích jázd
  • udržiavanie vozového parku v poriadku a pripravený k testovacej jazde
  • účasť na marketingových akciách spojených s predvádzaním vozidiel
  • dbať na bezpečnosť počas testovacích jázd
  • odovzdávanie vozidla po kúpe zákazníkovi

  • mzda 1000 eur/brutto na mesiac
  • notebook, mobil, ipad
  • školenia v zahraničí
  • vstup do fitness centra
  • kurz anglického jazyka

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • vodičský preukaz typu B
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti a prirodzená schopnosť oslovenia zákazníka
  • schopnosť pracovať pod stresom
  • zápal o automobilový priemysel

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava