Pridať inzerát

HR Konzultant

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa rozmanitosť práce s ľuďmi a si flexibilný nie len v životopise ale aj v realite? Tak mi pokojne pošli svoje CV, aktuálne hľadáme posilu do nášho interného tímu.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
Nábor zamestnancov pre našich klientov
Zastrešenie pracovno-právnej dokumentácie spojenej so začiatkom a trvaním pracovného pomeru zamestnancov
Komunikácia so zamestnancami aj klientami

Základná mzda: 900€ btt / mesiac
Variabilná zložka mzdy
3 sick days
Kancelária, v ktorej nájdeš aj drobné občerstvenie, situovaná v centre mesta
Príležitostne možnosť home office
Služobné auto k dispozícií aj na súkromné účely (po skúšobnej dobe)
Veľká miera slobody

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do interného stavu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Praktické skúsenosti z oblasti personalistiky
Proaktivita, zodpovednosť a samostatnosť
Maďarský jazyk výhodou
Dobré komunikačné zručnosti
Flexibilita a ochota jazdiť po Slovensku

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava