Pridať inzerát

Operátor výroby pri strojoch / ženy aj muži/ Kriváň

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na trvalý PP
  • 2 zmenná prevádzka týždenných turnusoch / 4 zmenná prevádzka podľa zaradenia na pozíciu 12 hod.
  • mzda od 800 € brutto + príplatky podľa zákonníka práce
  • základná diagnostika
  • obsluha vŕtacích a brúsiacich strojov a zariadení
  • základné nastavovacie parametre, diagnostika a odstraňovanie porúch
  • kontrola kvality
  • evidencia práce v informačnom systéme
  • VZV výhodou aj s praxou

  • práca v stabilnej a prosperujúcej firme
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca s najmodernejšími strojmi a výrobnými zariadeniami
  • práca v príjemnom kolektíve rodinného charakteru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Moderná drevospracujúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje sa na výrobu nábytkových komponentov z veľkoplošných materiálov. Prevádzkuje výrobu a predaj tuhých palív. V drevárskom priemysle pôsobí už 20 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • ochota, flexibilita, samostatnosť
  • chuť učiť sa
  • trpezlivosť, pozornosť a systematickosť
  • schopnosť dodržiavať interné predpisy

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Františkánska 22
917 01 Trnava