Pridať inzerát

Pracovníčka montáže

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 640 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba obrazových rámov a podproduktov , ktoré s výrobou súvisia

ponúkame stabilné zamestnanie v prosperujúcej firme

mzda 640,- 690,-EUR brutto/mesiac

denná a poobedná zmena od pondelka do piatku

možnosť ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

spoločnosť , pre ktorú obsadzujeme danú pozíciu sa zaoberá výrobou obrazových rámov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

minimálne stredoškolské vzdelanie

ochota, flexibilita, samostatnosť

chuť učiť sa nové veci

schopnosť dodoržiavať interné predpisy

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Františkánska 22
917 01 Trnava