Pridať inzerát

Mzdový účtovník/účtovníčka (Ref. č.: a0t4H00000knK5RQAU)

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karlova Ves

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie mzdovej agendy (do 70 zamestnancov)
  • komunikácia so štátnymi inštitúciami, sociálnou a zdravotnou poisťovňou
  • sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve
  • príprava ročného zúčtovania daní a potvrdení pre zamestnancov
  • spracovanie faktúr a účtovných štatistík
  • zaúčtovanie jednoduchých účtovných operácií, vedenie pokladne,..

  • mzda od 1500 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta možnosť navýšenia mzdy)
  • možnosť osobného vzdelávania hradeného zamestnávateľom
  • príspevok na stravné nad rámec zákona
  • príjemné pracovné prostredie

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • stredoškolské alebo vysokoškolské ekonomické vzdelanie
  • min. 4 roky praxe v odbore
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • proaktívny prístup k práci

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava