Pridať inzerát

Projektový asistent (Ref. č.: a0t4H00000gOxzoQAC)

Trenkwalder, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spolupráca s projektovým manažérom
  • príprava podkladov, prezentácií, analýz k projektom podľa požiadaviek projektového manažéra
  • prekladanie odbornej dokumentácie
  • účasť a tlmočenie na obchodných rokovaniach
  • komunikácia s partnermi a dodávateľmi
  • administratívna výpomoc tímu

  • mzda od 1200 € brutto/mesiac (možnosť navýšenia v závislostí od skúseností a schopností kandidáta)
  • stabilná práca a istota finančného zázemia
  • otvorená a neformálna firemná kultúra
  • možnosť kariérneho rastu
  • pružný a flexibilný pracovný čas
  • jazykové kurzy hradené zamestnávateľom

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Doprava, skladovanie, poštové služby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni C1 - PODMIENKOU
  • prax na projektovej pozícií - výhodou
  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • hľadáme tímového hráča s orientáciou na výsledok

Už tri dekády sme dôveryhodným partnerom na trhu práce. Našou výhodou je súbor skúseností a poznatkov, nadobudnutých prirodzeným rastom z rakúskej rodinnej spoločnosti, až po európsky koncern. Konzultantov a invenčné personálne riešenia máme zastúpené takmer vo všetkých odvetviach.

V európskej Trenkwalder databáze máme 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spájame 55000 ľudí s 15 000 firemnými klientmi. Pôsobíme vo vyše 300 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava