Pridať inzerát

Servisný technik elektro

Trendex s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacmožnosť zvýšenia mzdy formou nadčasov resp pri výborných výsledkoch formou prémií /1500 € /
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis umývacích liniek v pôsobnosti Slovensko.

vyplácanie 13. a 14. platu prémie/nadčasy /vyplácané mesačne po skončení skúšobnej lehoty,,,preplacanie nadčasov -garancia výplatných termínov,podpora osobného rastu formou školení,kvalitná výbava v stabilnej a 25 rokov zabehnutej firme,nadštandardný a udržiavaný vozový park,možnosť platového rastu,telefon,

Informácie o výberovom konaní

prosím zasielať profesný životopis,motivačný list e mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

samostatnosť,serioznosť,flexibilita,
slušné vystupovanie

spoločnosť s celoslovenskou a zahraničnou pôsobnosťou, ktorá sa zaoberá servisom umývacích liniek ako aj predajom chemických výrobkov s touto činnosťou súvisiacich

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zvolenská cesta 14
974 03 Banska Bystrica