Pridať inzerát

Zvárač - Nová výroba

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,75 EUR/hod.Hodinová mzda od 6,75 € do 8,10 € (zahŕňajúca osobné hodnotenie) v závislosti od schopností a vedomostí uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie plechových výrobkov s hrúbkou od 1 – 3 mm
- Zváranie elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére taviacou sa elektródou (MIG)
- Zváranie elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou (TIG)
- Spolupodieľanie sa na príprave zváracích prípravkov pre zvárané zostavy
- Práca aj na iných pracoviskách podľa potreby

V SÚVISLOSTI S ROZŠÍRENÍM VÝROBNÉHO PORTFÓLIA HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV DO NÁŠHO TÍMU!
- Hodinová mzda od 6,75 € do 8,10 € (zahŕňajúca osobné hodnotenie) v závislosti od schopností a vedomostí uchádzača
- Extra príplatky za nadčasovú prácu a za výkon nad rámec Zákonníka práce
- Skrátená skúšobná doba z 3 mesiacov na 2 týždne!
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Pracovná ponuka bude bližšie predstavená na prijímacom pohovore. V prípade záujmu nám pošlite životopis. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti so zváraním elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére:
- taviacou sa elektródou (MIG)
- netaviacou sa elektródou (TIG)

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- praktické myslenie
- precíznosť (presnosť)

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má viac ako 150 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kráčiny 2
03601 Martin