Pridať inzerát

Operátor (montáž) - Nová výroba

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kračiny, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,4 EUR/hod.Po zapracovaní možnosť zvýšenia mzdového tarifu v závislosti od individuálnych schopností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predpríprava dielcov do zostáv
- Montáž (práca s nitovacou pištoľou a s uťahovačkou)
- Balenie hotových výrobkov
- Iné súvisiace činnosti

V SÚVISLOSTI S ROZŠÍRENÍM VÝROBNÉHO PORTFÓLIA HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV DO NÁŠHO TÍMU!
- Hodinová mzda 5,40 € (vrátane osobného hodnotenia) sa môže zvýšiť hneď po zapracovaní
- Extra príplatky za nadčasovú prácu a za výkon nad rámec Zákonníka práce
- Skrátená skúšobná doba z 3 mesiacov na 2 týždne!
- Práca len na rannej a poobednej zmene
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

V prípade, že vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť
praktické myslenie
spoľahlivosť
pozornosť
precíznosť (presnosť)

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má viac ako 150 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kráčiny 2
03601 Martin